Anunț de Licitație Publică
Licitația va avea loc pe 03.09.2026, la ora 14:00, pentru un teren extravilan arabil în suprafață de 90.000 mp, situat în Odobești, la un preț de pornire de 119.360 EUR. În cazul în care terenul nu este vândut, alte licitații vor fi organizate pe 10.09.2026, 17.09.2026 și 24.09.2026.
Detalii Teren:
Tip bun: Teren extravilan arabil
Suprafață: 90.000 mp
Locație: Odobești, Jud. Dâmbovița
Cadastru: Nr. Cadastral 445, Cartea Funciară nr. 70613
Amplasare: Tarla 19, Parcela 174/1/1
Preț de pornire: 119.360 EUR (diminuat cu 20% față de valoarea evaluată)
Licitația este organizată de INTERCOM MANAGEMENT SPRL, societate profesională specializată în insolvență. Informații suplimentare pot fi solicitate la adresa de e-mail reținută în comunicările anterioare.
Sursa: cronicaromaneasca.ro/anunturi-comerciale/teren-agricol-extravilan-de-90-000-mp/
