Home ImobiliareTerenuri Teren agricol extravilan de 90.000 metri pătrați

Teren agricol extravilan de 90.000 metri pătrați

by admin

LICITAȚIE PUBLICĂ: TEREN EXTRAVILAN ARABIL DE VÂNZARE

Data: 03.09.2026
Ora: 14:00
Locația: Extravilanu localității Odobești, Jud. Dâmbovița
Preț de pornire: 119.360 EUR + TVA
Tipul bunului: Teren extravilan arabil, suprafață 90.000 mp, Nr. Cadastral 445

Licitația este organizată de INTERCOM MANAGEMENT SPRL și se va desfășura și în datele de 10.09.2026, 17.09.2026 și 24.09.2026, în cazul neademerării. Toți participanții sunt încurajați să se familiarizeze cu documentele de licitație și să se înscrie conform regulilor stabilite.

Bunul provine de la debitorul EVO IT CONSTRANS SRL. Pentru informații suplimentare, vă rugăm să contactați organizatorii licitației.

Sursa: cronica-nationala.ro/anunturi-comerciale/teren-agricol-extravilan-de-90-000-mp/

You may also like

Leave a Comment

©2025 Licitații Lichidări. Toate drepturile rezervate.