Home ImobiliareTerenuri Teren agricol extravilan de 5.403 metri pătrați

Teren agricol extravilan de 5.403 metri pătrați

by admin

Licitație Publică: Teren Extravilan Arabil de 5.403 MP

Data Licitației: 03.09.2026

Ora: 14:00

Locația: Județul Dâmbovița, localitatea Odobești

Prețul de pornire: 9.440 EUR + TVA

Tipul bunului: Teren agricol extravilan

Suprafață: 5.403 mp

Terenul este identificat sub nr. Cadastral 72356, înscris în cartea funciară nr. 72356 Odobești, amplasat în extravilanul localității, Tarla 18, Parcela 163/4/1/1. Prețul a fost diminuat cu 20% față de valoarea stabilită prin rapoartele de evaluare.

Dacă bunul nu va fi valorificat în prima licitație, se vor organiza licitații suplimentare în datele de 10.09.2026, 17.09.2026 și 24.09.2026, la aceeași oră și locație.

Sursa: cronicaromaneasca.ro/anunturi-comerciale/teren-agricol-extravilan-de-5-403-mp-2/

You may also like

Leave a Comment

©2025 Licitații Lichidări. Toate drepturile rezervate.